1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Koko bwenene! Marta i Paweł dla misji

Pojawił się jeszcze dodatkowa motywacja. Na rozsyłanych zaproszeniach Marta i Paweł napisali: Jeśli by ktoś z Gości chciał obdarować nas w tym dniu kwiatami, będzie nam miło, gdy zamiast tego wspomoże przedszkolaki z Karhala-Burhinyi w Kongo, którymi opiekują się Siostry Służki NMP Niepokalanej. Puszka na ten cel będzie dostępna u naszej świadkowej Adrianny.

Bardzo bliscy naszemu sercu Marto i Pawle, w imieniu naszych przedszkolaków z Karhala z całego serca dziękujemy za ten piękny dar serca. Dziękujemy Wam i Waszym gościom. Tak wiele było na Eucharystii Rodzin z małymi dziećmi! To piękne, że uczycie dzieci dzielenia się z bardziej potrzebującymi!

Nasze przedszkole w Karhala dopiero „raczkuje” i każda ofiara jest cennym darem na wyposażenie trochę pustych jeszcze sal. Naszą wdzięczność wyrażamy w języku mashi – rodzimym języku maluchów z Kongo: koko bwenene! (dziękujemy bardzo).

 

Go to Top