1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pan Jezus na podwórku u Sióstr w Podkowie Leśnej

Pragnieniem gości sióstr i podkowiańskiej wspólnoty było podziękowanie za wsparcie duchowe i materialne. Wdzięczność ta ze względu na niemożliwość wyrażenia jej w słowach została złożona na ołtarzu Jezusa Chrystusa. Eucharystii przewodniczył Ks. Włodzimierz Osica SAC - były misjonarz z Ukrainy. Wzruszające echo pieśni: Pod Twą obronę Ojcze na niebie zabrzmiało w podkowiańskim lesie. Miłości Ojca przez Jezusa Chrystusa zostały oddane wszystkie pragnienia i potrzeby nie tylko własne, ale i zaprzyjaźnionych krajów misyjnych, które reprezentowały siostry: Teresa i Franciszka.

Po Mszy Świętej w dwugłosie s. Teresa Mroczek podzieliła się doświadczeniem misyjnym, a s. Francoise Uwizeyimana darem kolejnych odwiedzin Ojczyzny Założyciela i entuzjazmem wiary po uczestnictwie w Światowych Dniach Młodzieży.

Dopełnieniem uczty duchowej była agapa na świeżym powietrzu i wyrażanie wdzięczności w osobistych spotkaniach. Aż zastał nas zmrok, a w sprzątaniu - gdyby nie dobrzy i kochani sąsiedzi - zastałaby nas głęboka noc.

BÓG ZAPŁAĆ wszystkim za wczoraj, dziś i jutro.

Go to Top